Camey Facebook
Camey Youtube
Camey Soundcloud
Single    /    Albumy    /    Artyści    /    Video
Siedem łez

Siedemłez to projekt współtworzony przez cztery osoby – trzech MC (Stopaa, Senn, Tektyw) oraz producenta (Rzensa). Początek działalności grupy przypadł na 1998 rok, a zwieńczeniem ówczesnych sesji była podziemna EPka „Patrz i Płacz” wypuszczona w 1999 roku.
Kolejne dwa lata to koncerty, oraz praca nad nowym materiałem. W okresie tym utwory grupy pojawiły się na kompilacji „Szkoła Życia” (Sonic, 2000), oraz podziemnych składankach „Wuwua022” oraz „Wuwua022 #2”.
Pełnowymiarowa płyta Siedemłez – „Wielki Sen” ukazała się w 2001 roku, nakładem „Camey Records”. Promował ją (wraz z pierwszym klipem) utwór „TrzyRazyNie”, wydany również na kompilacji „Pomysł Goni Pomysł”. W lipcu 2001 roku do stacji telewizyjnych trafił drugi klip nakręcony do singla pod tytułem „Siedemłez”.
Longplayowy materiał (w zmodyfikowanej formie) doczekał się edycji winylowej (2001 r.).
Naturalnym następstwem oficjalnego debiutu były działania związane z przygotowaniem kolejnej płyty, jednak, z przyczyn niezależnych, na drugi oficjalny krążek (zatytułowany „2+2=7”) trzeba było czekać aż do 2006 roku. W międzyczasie Siedemłez pojawiło się na płycie 600V„600°C” (2003 r.), a poszczególni członkowie grupy brali gościnny udział w projektach innych wykonawców.

 
 
Copyright © 2013 Camey Records
Camey Records
plain html
log.txt