Camey Facebook
Camey Youtube
Camey Soundcloud
Single    /    Albumy    /    Artyści    /    Video
Skazani Na Sukcezz

Skazani Na Sukcezz to projekt stworzony przez, legendarnych przedstawicieli polskiej sceny hip-hopowej – Piha i Pyskatego. Chłopaki poznali się w Specyfik Sound Studio podczas nagrywania przez Piha materiału na krążek „Krew Pot I Łzy”. Zaowocowało to dwoma doskonałymi trakami na tej płycie „Hawajskie Koszule” i „SOS” oraz pomysłem na stworzenie wspólnego projektu.
Obaj MC obecni są na polskiej scenie dosłownie od samych jej początków. Pyskaty znany wcześniej jako Zeke był jednym z członków legendarnej warszawskiej grupy Edytoriał, która mimo iż nie doczekała się legalnego wydawnictwa na stałe wpisała się w historie polskiego hip-hopu. W 1999 roku Pyskaty opuścił szeregi Edytoriału i wraz z Ś.P. Cygim z równie znanej warszawskiej grupy Maesto rozpoczęli nagrywki pod szyldem Skazani Na Sukcezz. Po śmierci Cygiego, Pyskaty rozpoczął działalność solową, aż do 2005 roku, kiedy to właśnie z Pihem reaktywował markę Skazani Na Sukcezz.
PIH ma już na swoim koncie 5 legalnie wydanych pozycji. Począwszy od zespołu JedenSiedem poprzez epkę „Nie Ma Miejsca Jak Dom” , dwie solowe płyty („Boisz Się Alarmów” i „Krew Pot I Łzy”), oraz nagraną wraz z Chadą „O Nas Dla Was” artysta ten wyrobił sobie bardzo mocną pozycję na scenie hip-hopowej. Warto podkreślić również fakt że PIH jest osoba która ma na swoim koncie największą liczbę w Polsce featuringów oraz gościnnych udziałów na różnych składankach. Ogromne doświadczenie doskonałe teksty, oraz nieprzewidywalne punch-line-y łączą się w niepowtarzalny, charakterystyczny styl, który idealnie współgra z uszczypliwym, pyskatym stylem Pyskatego!
Skazani Na Sukcezz to projekt, kóry z całą pewnością wniesie tak bardzo potrzebny w tej chwili na polskiej scenie hip-hopowej powiew świeżości. Takiego materialu jeszcze nie było. Skazani Na Sukcezz „Na Linii Ognia” już niebawem!!!

 
 
Copyright © 2013 Camey Records
Camey Records
plain html
log.txt