Camey Facebook
Camey Youtube
Camey Soundcloud
Single    /    Albumy    /    Artyści    /    Video
WS.PRO

WS.PRO jako zespół istnieje od dosyć niedawna, bo od grudnia 2003 roku. Wcześniej nagrywaliśmy osobno tworząc takie projekty jak (z tych bardziej „znaczących”) to: Siara – „eNiBe”, a ja (PR.WRS) – „Wersja Standard”, „GCS”. Niestety grupy te rozpadły się z powodu różnic w wizji „artystycznej” ich członków i raczej nie było możliwości, aby z powrotem się reaktywować.

Po paromiesięcznym czasie „zastoju”, pewnego listopadowego wieczoru Siara zadzwonił do mnie z pytaniem czy może nie chciałbym zająć się znowu rapowaniem i bitami. Po wstępnej rozmowie i ustaleniu paru rzeczy, postanowiliśmy nagrać na próbę jakiś kawałek, żeby zobaczyć czy pasujemy do siebie tematycznie i czy nasza „wizja” rapu jest do siebie podobna. Na szczęście na jednym kawałku się nie skończyło, a różnice, jakie nas dzieliły udało się w czasie pracy nad kolejnymi numerami zniwelować praktycznie do zera.

Później wszystko potoczyło się już bardzo szybko (aż sam w to wszystko nie wierzę..). W kwietniu 2004 wystąpiliśmy na kieleckich hip-hop’owych eliminacjach do festiwalu FAMA i zdobyliśmy wyróżnienie oraz (co chyba najważniejsze) kielecka scena dowiedziała się w końcu, co to jest WS.PRO. Po tych wydarzeniach zagraliśmy trochę koncertów w Kielcach oraz udało nam się skończyć nielegal, który nosił tytuł: „WielkieSumy.PROmocja”. W związku z wieloma pozytywnymi opiniami na nasz temat zaczęliśmy poważnie myśleć nad naszą (rapową) przyszłością.
W czerwcu 2004 roku wysłaliśmy płyty demo do dwóch wytwórni (m.in. do Camey Studio). Po dwóch miesiącach oczekiwania, kiedy właśnie myśleliśmy nad wysłaniem kolejnej partii płyt, skontaktował się z nami Camey i tak znaleźliśmy się tutaj.

 
 
Copyright © 2013 Camey Records
Camey Records
plain html
log.txt