Camey Facebook
Camey Youtube
Camey Soundcloud
Single    /    Albumy    /    Artyści    /    Video
Anthony Moon

Anthony Moon to pseudonim artystyczny Marcina Kiljana wokalisty i kompozytora. Jego muzyka jest inspirowana głównie trendami muzyki lat 80 i 90-tych. Ulubieni wykonawcy to przede wszystkim prekursorzy nurtu new romantic tacy jak Duran Duran, Depeche Mode, Spandau Ballet, Howard Jones a ulubionym wokalistą jest George Michael.

Marcin Kiljan absolwent Szkoły Muzycznej II-go stopnia w klasie kontrabasu. Współpracował między innymi z takimi muzykami jak: Michał Dąbrówka, Katarzyna Cerekwicka, Michał Grymuza, Artur Affek, Winicjusz Chróst, Jan Borysewicz, Paweł Kucharski oraz z takimi zespołami jak Czerwone Gitary czy też Emigranci . Jest także menagerem artystki (znanej modelki) Magdy Modrej i producentem jej debiutanckiej płyty, z której pochodzi przebój pt. „Ready to fly”, którego jest kompozytorem. Obecnie Artysta komponuje i współpracuje z polskimi i zagranicznymi wykonawcami muzyki klubowej takimi jak: Alchemist Project, Krist Van D, Vincent Wik, Uniting Nations czy Euro Alliance. Artysta nie stroni także od komponowania i słuchania muzyki rockowej a nawet elementów hip hopu czy r’n’b. W produkcji płyt oprócz instrumentów elektronicznych nie brakuje także gitar i oczywiście sampli. Ze względu na dużą popularność artysty wystąpił w „Hitach na Czasie” w Bydgoszczy oraz został zaproszony do Opery Leśnej w Sopocie, w kategorii „Polski Hit Lata 2008”, gdzie zaprezentował się w trójce czołowych wykonawców z wytwórni muzycznej Camey Records z utworem „How Can I love You”.

W chwili obecnej najnowsze dzieło artysty „Music Goes Around” pnie się w górę na listach przebojów. Do utworu nakręcony został również wideoklip, którego premiera dosłownie na dniach. Debiutancka płyta Anthonego Moona ukaże się jeszcze przed wakacjami.

 
 
Copyright © 2013 Camey Records
Camey Records
plain html
log.txt