Camey Facebook
Camey Youtube
Camey Soundcloud
Single    /    Albumy    /    Artyści    /    Video
Big Daddi

Alex Belcher – Urodzony we wrześniu 1970 w malej południowej części Atlanta Georgia w USA. Przemierzył prawie cały świat w poszukiwaniu najlepszych imprez, wnosząc radość i energię do każdego projektu w którym brał udział.

Był wszędzie, przez USA, Niemcy, Francję, Azję, Polskę, Ukrainę, aż do Rosji. W każdej produkcji stara się unikalnie połączyć brzmienia R&B, Raggatone i Electro. Big Daddi – wielce utalentowany artysta który wniósł do muzyki wiele różnych ciekawych pomysłów jako menadżer, producent, autor słów i artysta. W 1999 założył 3 niezależne labele : Phat Boyz Music / Universal , Club Attack /Edel oraz Southkingz Records . Labele te wyprodukowały wiele znanych projektów takich jak : Dirrty South Boyz, DBC, Boom Boxx, R`n`G – topowy zespół w Niemczech, Captain Hollywood feat. Murphy Brown, Latina, 3rd wish feat. Baby Bash, Onyx “Slam 2006”, Reanimator feat. Vanilla Ice oraz wiele innych.

Najnowszym projektem Big Daddi jest jego solowy projekt wraz z nowym hitem “Get on the Floor” napisanym wspólnie z gwiazdami z R’n’G – Lee-Anthony i Kevinem Michael. Utwór obecnie wspina się na listy przebojów w Niemczech i Austrii i na pewno będzie jednym z najgorętszych singli lat 2006-2007.

 
 
Copyright © 2013 Camey Records
Camey Records
plain html
log.txt