Camey Facebook
Camey Youtube
Camey Soundcloud
Single    /    Albumy    /    Artyści    /    Video
Defrikz

Defrikz to rewelacyjne klubowe trio prosto z serca Polski, stworzone przez troje przyjaciół: dwóch producentów Arcox’a
i Grzecha oraz wokalistkę Manthę. Grupa ma na swoim koncie kilka sporych osiągnięć, między innymi nominację do nagród Eska Music Awards ’08.

Jako jedyny polski skład zagrali na dużej scenie Global Gathering 2008 w Poznaniu. W wyjątkowo dynamicznym stylu poprzedzili występy takich gwiazd jak ATB, Eric Prydz , David Guetta , czy Ferry Corsten.

Największym przebojem grupy, który rozgrzewał parkiety do czerwoności, jest utwór „Round and Round”. Znalazł się na liście przebojów radia Eska, gdzie przez kilka tygodni okupował jej pierwsze miejsca. Nie ma w tym nic dziwnego! „Round and Round” to rewelacyjne połączenie melodyjnych syntezatorów wraz z potężną dawką energii. Ten kawałek wprowadza w euforię nie jednego melomana i to nie tylko muzyki klubowej.

Zespól powstał na początku 2007 roku, ale samą muzyką autorzy zajmują się już ponad 12 lat.

Arcox ma na swoim koncie suporty przed takimi gwiazdami jak Dr.Motte, CJ Stone, czy Barthezz.

Grzech znany jest w środowisku hip hopowym z dobrych beatów i nie standardowych pomysłów oraz jako realizator nagrań.

Od początku 2010 roku szeregi grupy Defrikz zasiliła wokalnie Mantha. Utalentowana wokalistka, autorka tekstów, choreografka, oraz multi-instrumentalistka, wprowadza do utworów potężną dawkę świeżości, a jej charyzmatyczny wokal daję się rozpoznać w najbardziej enigmatycznej formie.

Muzycy tej formacji zgadzają się na każdym etapie twórczym. Muzyka to dla nich przede wszystkim pasja, a nie praca. Kochają to co robią i bez wątpienia są w tym świetni. Nie boją się innowacji. Eksperymentują łącząc różne style – od trip hopowych zwolnień, po drumnbassowe łamańce, rodem z mrocznych klubów.

Kolejne single grupy Defrikz z pewnością zaskoczą nie tylko ich fanów, ale również sympatyków innych gatunków muzycznych. Płyta, którą przygotowują, będzie zróżnicowana, lecz utrzymana w ich Elektro Freak-Popowym stylu

 
 
Copyright © 2013 Camey Records
Camey Records
plain html
log.txt