Camey Facebook
Camey Youtube
Camey Soundcloud
Single    /    Albumy    /    Artyści    /    Video
East Clubbers

Formacja „East Clubbers” powstała z inicjatywy dwóch polskich producentów muzycznych, Piotra Kwiatkowskiego (Silver) oraz Jarka G., znanego w środowisku europejskich producentów muzyki tanecznej jako „Janardana”. Ci dwaj producenci rzucili całkiem nowe światło na polską muzykę klubową. Mocno taneczne aranżacje i słowiańska nuta sprawiły, że ich debiutancki (promocyjny) album „E-QUALITY” został doceniony w całej europie. Współpraca z firmą „Camey Records” pomogła dotrzeć East Clubbers’om z ich produkcjami do mediów. Ich pierwszy oficjalny singiel „Sextasy” powstał we współpracy z Dj’em Sqren’em. Od czasu pojawienia się singla skład zespołu się zmienił i obecnie East Clubbers tworzą Piotr Kwiatkowski (Silver) oraz Piotr Wachnicki (Sqren).
Ostatnie pół roku to mocne uderzenie i wysoko podniesiona poprzeczka dla reszty producentów. East Clubbers zdecydowali się na diametralną zmianę polskiej sceny klubowej. Postanowili w swoich produkcjach zaśpiewać po angielsku. Niebanalnego, męskiego wokalu użyczył jeden z członków East Clubbers – Silver.

Ten ruch przyniósł wielką popularność i uznanie wśród producentów, przedstawicieli mediów i klubowiczów. Singiel „My Love” został przyjęty z niebywałym entuzjazmem, czego najlepszym dowodem są czołowe miejsca z polskich list przebojów. East Clubbers wystąpili dwukrotnie na największej imprezie muzycznej lata 2007 – „Hity Na Czasie”. W Białymstoku zajęli w głosowaniu sms’owym pierwsze miejsce wyprzedzając takie sławy jak Danzel, Milk Inc. czy Kasię Kowalską. W Zabrzu reakcja publiczności przerosła najśmielsze oczekiwania. Ponad 150 tyś. osób śpiewało wraz z East Clubbers ich największy hit „My Love”. Podczas występu towarzyszyli im tancerze, tercet smyczkowy, chór gregoriański oraz urocza saksofonistka.

East Clubbers uwielbiają zaskakiwać i trzeba przyznać, że wiedzą jak trafnie dotrzeć w gusta, jakże wybrednej w tych czasach, publiczności. Ich nowy singiel „Make Me Live” to kolejny mega-hit radiowo – klubowy.

Czy East Clubbers staną się kolejną ikoną polskiej muzyki rozrywkowej ?… Czas pokaże, ale zapowiada się potężna masa pozytywnych zaskoczeń.

 
 
Copyright © 2013 Camey Records
Camey Records
plain html
log.txt