Camey Facebook
Camey Youtube
Camey Soundcloud
Single    /    Albumy    /    Artyści    /    Video
G-point

Formacja G-point powstała w 2008 roku z inicjatywy dwóch producentów Wojtka i Tomka, oraz wokalistki Layny. Ich głównym celem jest tworzenie muzyki która przede wszystkim bawi i wprawia w dobry nastrój. Jest to połączenie wielu gatunków muzycznych, takich ja Dance, Funky, Disco, House a nawet Rocka. Kompozycje G-point opierają się na eksperymentowaniu dźwiękiem ,barwami głosu i efektami innowacyjnych aranżacji.

Ewelina Kowalik(Layna)

Swą karierę wokalną zaczynała już jako 13-latka w kapeli rockowej wraz z kolegami „z podwórka”. Jest ślicznie brzmiącym altem ,uwielbia śpiewając podkreślać moc swego głosu nie rezygnując przy tym z kobiecości w jego brzmieniu. Brała udział w wielu konkursach wokalnych i warsztatach. Jak sama mówi : „Jestem eksperymentalnym zlepkiem wielu gatunków muzycznych i wielu rodzajów technik wokalnych a zarazem indywidualnością ,która zawsze mówi głośne „ja” w każdym podejmowanym przedsięwzięciu muzycznym.”

Wojtek Burkowski (Trendy beat)

Autor aranżacji G-point, jego błyskotliwe pomysły i nietuzinkowe rozwiązania nadają kompozycjom świeżego brzmienia i polotu.

Tomek Buczek (Boonio)

Autor tekstów i kompozytor.

 
 
Copyright © 2013 Camey Records
Camey Records
plain html
log.txt