Camey Facebook
Camey Youtube
Camey Soundcloud
Single    /    Albumy    /    Artyści    /    Video
GROOVEBUSTERZ

Formacja Groovebusterz powstała pod koniec 2006 roku z inicjatywy Camey Records. Członkowie grupy są osobami, które od lat działają na muzycznym rynku udzielając się w ogromnej ilości projektów z różnych gatunków muzycznych. Połączyła ich przyjaźń oraz oczywiście miłość do muzyki. Groovebusterz czyli: wokalistka Cayra, wokalista oraz autor tekstów i muzyki Bezik oraz producenci, autorzy muzyki Alchemist Project to w chwili obecnej najbardziej przebojowy muzyczny kwartet w Polsce. Utwory Groovebusterz to niezwykłe połączenie wielu gatunków muzyki klubowej takich jak elektro house, house, disco, funky i innych.

Cayra (Edyta Przytulska)
Obecnie jeden z najmocniejszych żeńskich głosów na polskiej scenie muzycznej. Współpracowała z wieloma zespołami i znanymi artystami, m.in.: Michałem Milowiczem, Trzecim Wymiarem, Teką, Borixonem, Nowatorem, Mlekiem klubową formacją East Clubbers czy muzykami Michałem Dąbrówką oraz Wojtkiem Pilichowskim. Debiutowała w Opolu wraz z Trzecim Wymiarem i raperem oraz producentem Teką. Przygodę z Camey Records zaczynała w projekcie Chix – trzy dziewczyny tworzące mieszankę R&B oraz Pop. Obecnie zaangażowana jest wyłącznie w projekt GrooveBusterz.

Bezik (Mariusz Bereziak)
Autor tekstów, muzyki oraz wokalista w jednym. Swoja przygodę z Camey Records rozpoczął jako realizator, producent i członek formacji Pnoumatik z którą wydal w 2001 roku płytę „Pnoumatik”. Współpracował przy licznych produkcjach i nagraniach takich artystów jak: Teka, Borixon, Onar, Lerek i Nowator, Pezet, Trzeci Wymiar, D-bomb, Kevin Aiston, Krzysztof „Jary” Jaryczewski, Honeys, Pih, Skazani Na Sukcezz, Marco Bocchino oraz wielu innych. Swoje fascynacje muzyczne pokłada w rytmach R&B, soul, funky, house, dance i disco.

Alchemist Project (Roland oraz Radek Rasińscy)
Najbardziej znany i zarazem najlepszy duet producencki z gatunku muzyki klubowej. W zespole Groovebusterz odpowiedzialni oczywiście z produkcję oraz wraz z Bezikiem za kompozycje utworów. Wieloletnie doświadczenie na rynku muzycznym sprawia że utwory wyprodukowane przez Radka i Rolanda powalają swoim niesamowitym brzmieniem oraz przebojowością

Sławę zespołowi Groovebusterz przyniósł pierwszy singiel „Destiny”, który w chwile po premierze stał się ogólnopolskim mega hitem, emitowanym przez wszystkie największe radia oraz telewizje na terenie całej polski. Wielokrotnie utwór znajdował się na pierwszych miejscach list przebojów takich rozgłośni radiowych jak Eska, Rmf Maxxx czy Radiostacja (dziś Planeta Fm). Kolejnym singlem zespołu który tylko i wyłącznie potwierdził niezwykle przebojowy potencjał grupy jest „Superlover”. Najnowszy „Talk To Me” szturmuje listy prebojów a juz niebawem również stacje telewizyjne.

Groovebusterz to nie tylko muzyka i wokal, ale także taniec. Za choreografię i wizerunek sceniczny odpowiedzialna jest profesjonalna grupa taneczna co zauważyć można na niezwykle żywiołowych i dynamicznych koncertach grupy.

Premiera debiutanckiego albumu Groovebusterz już 18 maja.

 
 
Copyright © 2013 Camey Records
Camey Records
plain html
log.txt