Camey Facebook
Camey Youtube
Camey Soundcloud
Single    /    Albumy    /    Artyści    /    Video
Guru Josh Project

Guru Josh Project jest formacją łączącą muzykę elektroniczną z przebojami lat 90. Założycielem grupy jest dentysta – Paul Walden. Swoją karierę muzyczną rozpoczął w 1980 roku jako klawiszowiec w nocnym klubie. Ma również muzyczny incydent z SEAL i ADAMSKI. Razem z nimi tworzył małą grupkę stworzoną przede wszystkim do występów scenicznych. Jednak po kilku tygodniach stwierdził, że ego jego kolegów jest zbyt duże i na dłuższą metę nie da się pracować z nimi. Przerwał ta współpracę i zainwestował w siebie. Tak powstało pseudo GURU JOSH.

Kawałek „Infinity” w 1990 roku stał się nieoficjalnym klubowym hymnem. Po zaledwie kilku dniach od momentu jego wydania, utwór wspiął się na szczyty list przebojów i sprzedał w kilkumilionowym nakładzie.

Po 18 latach, król klawiszy – Josh (Paul Walden) oficjalnie powraca na rynek muzyczny. Kroku w karierze dotrzymuje mu Dj DazPerkz (Darren Bailie) i szwedzki producent Snakebyte (Anders Nyman).Pierwszy z nich jest pomysłodawcą nowej wersji – to on przesłał swoją nową wizję tego nagrania i to zapoczątkowało współpracę. Andres – DOŁĄCZYŁ DO POZOSTAŁYCH DZIEKI INTERNETOWI. Poznał się tam Paulem na jednym z czatów….i tak od słowa do słowa aż stwierdzili, ze bardzo dobrze się uzupełniają w wizjach muzycznych. Tak powstała na początku 2008 Grupa , która przyjęła nazwę Guru Josh Project i nagrała odświeżoną wersję przeboju z dawnych lat, o tytule „Infinity 2008”. Premiera miała miejsce w marcu 2008 roku w Cocoon Club we Frankfurcie.Do dnia dzisiejszego nowa wersja INFINITY podbiła całą Europę ale ten cudowny marsz na szczyty list przebojów zaczął się od …Polski!!!!

 
 
Copyright © 2013 Camey Records
Camey Records
plain html
log.txt