Camey Facebook
Camey Youtube
Camey Soundcloud
Single    /    Albumy    /    Artyści    /    Video
Komodo

Formacja KOMODO powstała na bazie współpracy trzech dj’-ów i producentów, którzy swoje doświadczenie muzyczne i dj’skie zdobywali w kilku różnych projektach. W marcu 2007, YASH, TOM SANDERS i ALEX RED zdecydowali o założeniu nowego projektu pod nazwą KOMODO. Kilka miesięcy później do grupy dołączyły dwie bardzo uzdolnione tancerki (SISTERS DANCE) i w ten sposób powstał ostateczny skład zespołu, który można zobaczyć podczas koncertów.
Pierwszy utwór KOMODO „I love You so much” został od razu bardzo entuzjastycznie przyjęty podczas występów w klubach i dyskotekach, a na muzycznych forach przez wiele miesięcy był jednym z najczęściej poszukiwanych utworów w sieci. Oficjalna radiowa premiera tej kompozycji odbyła się w maju 2008 roku i od razu trafiła na radiowe listy przebojów, co zaowocowało wieloma koncertami w klubach i dyskotekach na terenie całej polski. Ich występy to połączenie koncertu Live, setów dj’skich i tanecznego show stanowiące absolutne novum na polskim rynku dyskotekowym. Utwory KOMODO utrzymane są w klimacie muzyki house i electro z elementami rock’a i pop’u, wzbogacone własnymi wokalami, dzięki czemu powstaje bardzo ciekawa i charakterystyczna mieszanka stylów.

Takie podejście do tworzenia muzyki YASH, TOM SANDERS i ALEX RED wynieśli ze swoich poprzednich projektów muzycznych oraz wieloletniej kariery dj’skiej. Jako dj’e osiągnęli wiele sukcesów podczas turniejów i mistrzostw, co łatwo zauważyć podczas ich koncertów i setów. Na początku grudnia 2008 obyła się radiowa premiera kolejnego singla „Still”. Kilka dni później utwór znalazł się od razu w propozycjach Gorącej 20 w radiu Eska. Już wkrótce utwór trafił do takich stacji jak PLANETA FM, RMF MAXX i wielu innych. Klubowa premiera „Still” w specjalnej wersji alternative mix odbyła się w paryskim klubie REDLIGHT na imprezie HOUSE FROM IBIZA, zagrana przez jednego z najlepszych francuskich dj’i: SEBASTIAN’a BENNET. m.in. za jego sprawą „Still” grany jest w takich miejscach jak: Ibiza, Miami, Wiedeń, Zurych czy Rio De Janeiro. Najnowszym singlem formacji Komodo jest utwór „All 4 U”, który szturmuje czołowe miejsca list przebojów największych stacji radiowych w Polsce. Do utworu nakręcony został również teledysk, który od niedawna można oglądać w telewizyjnych stacjach muzycznych. „All 4 U” to zdecydowanie najlepszy wydany do tej pory utwór zespołu. Kolejne niebawem.

 
 
Copyright © 2013 Camey Records
Camey Records
plain html
log.txt