Camey Facebook
Camey Youtube
Camey Soundcloud
Single    /    Albumy    /    Artyści    /    Video
Love Dealers

Love Dealers to zdecydowanie ewenement na polskim rynku muzycznym. Zespół tworzony jest przez wokalistę: Akila Seana Wingatea oraz producenta Grzegorza Figurskiego.

Akil Sean Wingate – to postać światowego formatu, wokalista, pianista, model na stałe mieszka w Los Angeles znany min. z nagrań “Save my soul”z Davidem Guetta, oraz “Give Love”z Tristan Garner.

Grzegorz Figurski – producent oraz kompozytor z gatunku muzyki klubowej. Jego utwory goszczą na parkietach klubowych na terenie całego kraju, jak również poza nim. Współpracował z czołówką polskiej muzyki klubowej.

“Kilkakrotnie miałem okazje wysłuchać na żywo Akila Wingate – mówi Grzegorz Figurski, twórca grupy – powalił mnie swoim brzmieniem – jego potężny głos ma w sobie wiele z muzyki gospel oraz soul, jego dziadek był pastorem.

“ Pracowaliśmy w studio z Maćkiem Sawickim nad nowym kawałkiem w stylu latino – mówi Grzegorz – nie mogliśmy zdecydować, kto mogłby zaśpiewać ten kawałek z siła i ekspresja na jakiej nam zależało – po kilku tygodniach prób – zostaliśmy z niczym. Na szczęście pojawił się Akil i sprawy nabrały odpowiedniego tempa.

Znakomicie bawiliśmy się razem w trakcie nagrywania, uznaliśmy, że nie będzie to jednorazowy projekt i tak narodził się pomysł wspólnego projektu Love Dealers”.

Akil od razu przyjął propozycje wspólnej sesji nagraniowej – tak powstał “Jump On It” – kawałek latino house, który powoduje, ze krew zaczyna się burzyć …

“Mocno taneczny utwór „Jump on it” nie pozostawia złudzeń – gdy go usłyszysz od razu zaczynasz tańczyć – mówi Akil – jestem naprawdę dumny, że zaśpiewałem ten utwór, juz wkrótce zobaczycie nas na koncertach w klubach całej Polski. W planach także płyta”

 
 
Copyright © 2013 Camey Records
Camey Records
plain html
log.txt