Camey Facebook
Camey Youtube
Camey Soundcloud
Single    /    Albumy    /    Artyści    /    Video
Lunatikz

Zespół Lunatikz powstał we wrześniu 2008 roku w Warszawie. Zespół tworzą 3 osoboy: Iga Janowiak – wokal, Darek Polubiec – wokal, instrumenty klawiszowe, Marcin Kiljan – wokal, instrumenty klawiszowe.

Wszyscy członkowie zespołu to wykształceni muzycy biorący udział w różnych projektach. Iga – wszechstronna wokalistka pochodząca z nurtu soul, R&B, pop-rock. Swoje pierwsze kroki stawiała jako chórzystka w takich formacjach jak Emigranci oraz Zdobywcy Pewnych Oskarów. Bierze udział w wielu projektach jako wokalistka sesyjna. Marcin występujący już wcześniej jako solista pod pseudonimem Anthony Moon jest basistą, kompozytorem, wokalistą. To on tchnął w naszą wspólną znajomość klubowy powiew i od tego się zaczęła nasza wspólna przygoda. Darek na co dzień realizator dźwięku a także perkusista, kompozytor i autor tekstów. To spod jego ręki wychodzi gotowe nagrania Lunatikz.

Celem grupy Lunatikz jest nie tylko dobra klubowa muzyka przy, której można się dobrze pobawić ale też odnalezienie oryginalności brzmienia jak i melodyki w nurcie muzyki klubowej. Ponieważ wszyscy artyści biorą czynny udział w życiu muzycznym, synteza ich upodobań i doświadczeń daje im pewność, że osiągną swój cel.

 
 
Copyright © 2013 Camey Records
Camey Records
plain html
log.txt